opony
 

Noclegi nad morzem - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Hotele i motele   Domki campingowe   Pola namiotowe   Prywatne kwatery   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Pole namiotowo kempingowe Pod Brzozami w Ustroniu Morskim

Opis:

Zapraszamy do spędzenia wakacji w ośrodku wczasowym „Pod brzozami”. Nasze pole namiotowo kempingowe to rozległy, w dużej części zalesiony teren wypoczynkowy.
Wyjątkowa lokalizacja w sąsiedztwie sklepów, marketów, apteki i banków, a przede wszystkim bliska odległość do morza( około 300 metrów) to jedne z wielu zalet naszej oferty.
W tym roku oprócz tradycyjnie zielonego terenu, który co roku cieszy oczy posiadaczy namiotów i przyczep kempingowych. Naszą ofertę wzbogacił nowoczesny dom wczasowy. Sześć wysokiej jakości pokoi w przystępnych cenach oraz sieć dodatkowych sanitariatów wspaniale wpisują się w całość naszego obszaru wypoczynkowego. W przerwach między kąpielami w Bałtyku i przechadzkami po molo, nasz ośrodek proponuję dodatkowe atrakcję. Naszych najmłodszych gości z pewnością ucieszą mini place zabaw a sportowców darmowe piłkarzyki oraz boisko do piłki siatkówki. Wiaty i tereny zadaszone pozwolą schronić się przed żywiołami i konsumować potrawy z grilla w gronie znajomych. Znakomicie służą także integracji naszych wczasowiczów. Maniakom wirtualnej rzeczywistości oferujemy możliwość dostępu do bezprzewodowego Internetu.
Wszystkie dodatkowe udogodnienia są bezpłatne. Miłośnicy wzmożonej aktywności będą mogli skorzystać z naszych rowerów. Zasmakuj w poczuciu pełnego relaksu nad polskim morzem. W celu uzyskania dokładnych informacji zapraszamy na naszą stronę internetową
http://www.pod-brzozami.pl/ . Do zobaczenia w Ustroniu Morskim!

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Pod brzozami
E-Mail: neverparadise@wp.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 115
Dodane: 2013.02.26
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj